Відповіді на найпоширеніші питання.

Як правильно заправляти картридж?

Картридж потрібно заповнити майже повністю, не доходячи до рівня отворів заправки.

Коли треба дозаправляти картридж?

Картридж потрібно дозаправити, коли рівень рідини знаходиться на рівні з отвором, де знаходиться вата. Ні в якому разі не допарюйте картридж повністю!

Перша заправка картриджа?

Коли заправили картридж, треба почекати 15 хвилин, щоб вата повністю просочилася рідиною і тільки після цього Ви можете вставити картридж в пристрій і розпочати користування.

Треба витягати картридж з пристрою коли ставите на зарядку?

Для картриджу, буде краще, якщо Ви будете заряджати пристрій без нього.

При зарядці, пристрій може нагріватися, тим самим картридж буде в несправному стані і потребує заміни. Тому, краще заряджати без нього і після зарядки почекати декілька хвилин, і тільки потім вставити картридж.

Чому протікає картридж?

1. Після кожної заправки картриджа, рідина може протікати, це пов’язано з тим, що Ви відкриваєте отвір для заправки і звідси починає витікати залишки рідини.

Тому рекомендуємо, після кожної заправки картриджа продути його та протерти серветкою.

2. Дуже сильна та агресивна затяжка, від неї картридж також може почати протікати. Це обумовлено тим, що коли робиться сильна тяга, то можна витягти більше рідини ніж нагрівальний елемент може випарити і цей залишок рідини може протікати.

Тому, краще робити легкі та не довгі затяжки, як при палінні сигарети.

3. Якщо на пристрої виставляєтеся потужність, то картридж може почати протікати від того, що вона виставлена не правильно. При низькій потужності, рідина випаровується не повністю і залишок протікає. При високій — через високу температуру буде перегрів випарника, тому рідина також може протікати.

Рекомендуємо, виставляти ту потужність, яку рекомендує виробник. Оптимальна потужність завжди вказана на самому картриджі чи випарнику.

4. Якщо, вата вже покрита нагаром, це також впливає на протікання рідини. Тому, якщо Ви відчуваєте присмак горілого, то треба замінити картридж на новий.

5. Не щільно закритий отвір картриджу куди заливається рідина, або не до кінця вставлений випарник.

Чому картридж завчасно вийшов з ладу?

1. Не почекали 15 хвилин, перед першою заправкою нового картриджу і відразу почали парити. Від цього картридж може згоріти і стати не придатним для використання.

2. Дуже сильні затяжки, які також призводять до згоряння картриджу.

3. Погано збовтана рідина, перед заправкою.

4. Також, якщо рідина дуже насичена, тобто солодка, має насичений смак.

Коли треба міняти картридж?

Картридж або випарник, треба змінювати коли він не передає смак рідини, мало пару, відчувається смак гарі. Виробники, рекомендують змінювати нагрівальний елемент через 10-14 днів використання. Паріння горілого картриджа, не є безпечним, бо Ви починаєте парити нагар, а це не краща ідея для Вашого здоров’я.

Правила користування подсистемою?

1. Дотримуватися всіх рекомендацій від виробника, які вказані в інструкції.

2. Не перезаряджувати систему. Вистачить 40-60 хвилин, щоб повністю зарядити подсистему.

Краще, орієнтуватися на індикатор зарядки, коли він перестає блимати, то він повністю заряджений.

3. Раз в тиждень, протирайте сухою серветкою, місце куди вставляєтеся картридж. Коли Ви парите, збирається конденсат від паріння, це може призвести до заливання датчика затяжки. Також, сам картридж може протікати. Тому краще, слідкувати за цим і протирати под-систему.

Як правильно замішувати рідину?

Відкрити баночку з ароматизатором, вона зазвичай сама велика, спочатку залити в неї, нікотин, а потім гліцерин(VG). Гарно збовтати та дати настоятися протягом декількох годин. Перед кожною заправкою картриджа збовтувати рідину.